Nasi korepetytorzy przeprowadzili już 16317 lekcji z 770 uczniami!

Poprawki Wakacyjne 2012 Doświadczeni nauczyciele Doświadczeni nauczyciel

Praca dla nauczycieli - Poznań

Korepetytorzy Academi to doświadczeni nauczyciele

Pierwszy w Polsce ośrodek świadczący usługi indywidualnego nauczania w domu ucznia.

Academi prowadzi swoją działalność w sferze edukacji na terenie Warszawy od 2009 roku. Nasi nauczyciele pomagają uczniom w nadrobieniu szkolnych zaległości, przygotowaniu do egzaminów gimnazjalnych oraz matury. Prowadzimy lekcje ze wszystkich przedmiotów szkolnych. W związku z rozwojem naszej działalności na terenie Poznania poszukujemy:

Nauczycieli - Korepetytorów

następujących przedmiotów:
Matematyka, Fizyka, Chemia, Język polski, Biologia, Geografia, Historia, Wiedza o Społeczeństwie,  Język angielski, Język niemiecki, Język francuski, Język hiszpański, Język włoski

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Nauczyciele Academi  prowadzą cykliczne zajęcia w domu ucznia, monitorują jego wyniki szkolne i dążą do ich poprawy. Nauczyciele przygotowujący uczniów do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego są odpowiedzialni za stałe i cykliczne prowadzenie lekcji z uczniami oraz dążenie do osiągnięcia wyniku egzaminu założonego  na początku zajęć.

Ponadto osoby zatrudnione są zobowiązane do:

  • prowadzenia zajęć w domu ucznia
  • prowadzenia dziennika internetowego z zajęć
  • dbanie o jak najlepszą jakość i rzetelność prowadzonych zajęć

Wymagania:

Osoba zatrudniona powinna:

  • być aktywnym zawodowo nauczycielem lub posiadać minimum roczne doświadczenie w pracy w szkołach publicznych lub szkołach językowych lub
  • być doktorem lub doktorantem przedmiotu, z którego będzie udzielać korepetycji
  • być dyspozycyjna minimum 3 dni w tygodniu (godziny popołudniowe)
  • mieć pozytywne nastawienie do uczniów
  • posiadać dobre umiejętności przekazywania wiedzy
  • bardzo dużym atutem będzie posiadanie certyfikatu egzaminatora  maturalnego lub gimnazjalnego

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Prowadzenie zajęć w wybranych dzielnicach Poznania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu zawodowego  na adres: praca.poznan@academi.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami odpowiadającymi naszym kryteriom.

Prosimy o dopisanie do zgłoszenia następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."