Nasi korepetytorzy przeprowadzili już 16317 lekcji z 770 uczniami!

Poprawki Wakacyjne 2012 Doświadczeni nauczyciele Doświadczeni nauczyciel

 

POPRAWKI WAKACYJNE

ZALICZENIE ALBO ZWROT PIENIĘDZY

POPRAWKI WAKACYJNE - ZALICZENIE ALBO ZWROT PIENIĘDZY to oferta skierowana do uczniów, którzy nie otrzymali promocji do następnej klasy. Przez okres lipca i sierpnia nasi nauczyciele prowadzą zajęcia w domach uczniów nastawione na  zaliczenie egzaminu poprawkowego. 

 

Uczniowie korzystający z oferty POPRAWKI WAKACYJNE - ZALICZENIE ALBO ZWROT PIENIĘDZY dostają gwarancję promocji albo zwrotu środków przeznaczonych na te zajęcia w całości. Dlatego też, do prowadzenia tych zajęć wyznaczamy naszych najlepszych nauczycieli. 

 

Aby skorzystać z oferty wakacyjnej należy wykupić i odbyć minimum 15 lekcji 90 minutowych i aktywnie w nich uczestniczyć. Zajęcia odbywają się w domach uczniów w terminach ustalonych przez ucznia.

 

Pierwsza lekcja z wybranym przez ucznia nauczycielem jest lekcją zapoznawczą, po której uczeń może zdecydować o dalszej kontynuacji zajęć i skorzystaniu z oferty wakacyjnej. 

Zachęcamy do jak najwcześniejszego wykupienia lekcji i rezerwacji nauczycieli.

 

Regulamin oferty wakacyjnej POPRAWKI WAKACYJNE - ZALICZENIE ALBO ZWROT PIENIĘDZY

 

 

Korepetycje Academi

Korepetycje Academi to lekcje przeprowadzane w domu ucznia przez wykwalifikowanych nauczycieli, które mają na celu nadrobienie zaległości szkolnych, przygotowaniu uczniów do matury, innych egzaminów lub pomoc w przygotowaniu do klasówek i sprawdzianów. Zajęcia odbywają się w terminach wskazanych przez ucznia. 
Korepetycje Academi to więcej niż pomoc w nauce. To rozwijanie pasji i umiejętności samodzielnego zdobywania wiedzy. To nowoczesne narzędzie edukacyjne stworzone z myślą o Twoich potrzebach.
ACADEMI oferuje fachową pomoc z każdego przedmiotu na wszystkich poziomach kształcenia i profesjonalny zespół nauczycieli, którzy w przystępny sposób wytłumaczą, objaśnią, rozwieją wątpliwości, pomogą pokonać trudności i – co najważniejsze – zainteresują.

Nauczyciele Academi

Nauczyciel to nie zawód, to misja. Z taką myślą dobieramy naszych pracowników. Aby świadczyć usługi o jak najwyższej jakości stale podnosimy wymogi dotyczące kwalifikacje naszych nauczycieli. Staramy się, aby były to osoby związane ze szkolnictwem lub  zatrudnione w szkołach, ponieważ doświadczenie i kwalifikacje mają duży wpływ na wyniki naszych uczniów. Obecnie współpracujemy z osiemdziesięcioma korepetytorami, z których 90% to nauczyciele pracujący w szkołach.

Wśród Nauczycieli ACADEMI znajdują się:

  • aktywni zawodowo nauczyciele i korepetytorzy
  • egzaminatorzy maturalni
  • specjaliści w swoich dziedzinach
  • doświadczeni pedagodzy i metodycy

Wiemy o nich coś jeszcze: ich pasją jest dzielenie się wiedzą i rozbudzanie ciekawości świata.

Warunkiem sukcesu w edukacji jest partnerstwo Uczeń-Nauczyciel, dlatego:

  • dysponujemy największą bazą Nauczycieli, spośród których Uczeń wybiera najlepiej odpowiadającego Jego potrzebom
  • z każdym korepetytorem przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne, podczas których weryfikujemy ich doświadczenie w udzielaniu korepetycji i kwalifikacje do prowadzenia takich zajęć
  • przeprowadzamy badania satysfakcji kursantów, na bieżąco poddając ocenie pracę naszych Nauczycieli i przeprowadzanych przez nich zajęć.

Zadowoleni uczniowie

Od początku działalności Academi, czyli od lutego 2009 roku z naszych usług skorzystało już ponad 700 uczniów ze wszystkich typów szkół, głównie korzystając z pomocy nauczycieli Academi przy przygotowaniu do matury, nadrobieniu zaległości i pomocy przed sprawdzianami i klasówkami. 

Na bieżąco badamy satysfakcję naszych uczniów i klientów z przeprowadzonych zajęć. Opinie te pomagają nam w doborze kadry nauczycielskiej oraz dostosowaniu naszych usług do potrzeb uczniów.

Lekcje zapoznawcze

Pierwsza lekcja z nauczycielem Academi jest lekcją zapoznawczą. Służy ona poznaniu nauczyciela przez ucznia oraz ucznia przez nauczyciela. Są to standardowe zajęcia lekcyjne, podczas których uczeń może poznać metody nauczania nauczyciela i zdecydować czy będzie chciał kontynuować z nim lekcje. Nauczyciele po lekcji zapoznawczej przeprowadzają rozmowę z uczniami i opiekunami na temat wiedzy ucznia oraz rekomendują częstotliwość i długość korepetycji biorąc pod uwagę cel nauki. 

Cena lekcji zapoznawczych jest taka sama jak w przypadku innych korepetycji zawartych w cenniku Academi.