Nasi korepetytorzy przeprowadzili już 16317 lekcji z 770 uczniami!

Poprawki Wakacyjne 2012 Doświadczeni nauczyciele Doświadczeni nauczyciel

KOREPETYCJE ACADEMI

Korepetycje w ACADEMI to więcej niż pomoc w nauce. To rozwijanie pasji i umiejętności samodzielnego zdobywania wiedzy. To nowoczesne narzędzie edukacyjne stworzone z myślą o Twoich potrzebach.

Jesteś rodzicem i... Jesteś uczniem i...
Twoje dziecko ma problemy w nauce?
nie radzisz sobie z jakimś przedmiotem?
martwisz się jego egzaminem?
chcesz wiedzieć więcej?
uważasz, że potrzebuje pomocy w odrabianiu lekcji?
nie czujesz się pewnie na niektórych lekcjach?
chcesz rozwinąć jego zainteresowania?
zbliża się ważny sprawdzian?

Academi oferuje fachową pomoc z każdego przedmiotu na wszystkich poziomach kształcenia i profesjonalny zespół nauczycieli, którzy w przystępny sposób wytłumaczą, objaśnią, rozwieją wątpliwości, pomogą pokonać trudności i – co najważniejsze – zainteresują.

Znajdź nauczyciela w swoim mieście!

Nauczyciele Academi

Nauczyciel to nie zawód, to misja. Z taką myślą dobieramy naszych pracowników. Aby świadczyć usługi o jak najwyższej jakości stale podnosimy wymogi dotyczące kwalifikacje naszych nauczycieli. Staramy się, aby były to osoby związane ze szkolnictwem lub zatrudnione w szkołach, ponieważ doświadczenie i kwalifikacje mają duży wpływ na wyniki naszych uczniów. Obecnie współpracujemy z pięćdziesięcioma korepetytorami, z których 90% to nauczyciele pracujący w szkołach.

Wśród Nauczycieli ACADEMI znajdują się:

  • aktywni zawodowo nauczyciele i korepetytorzy
  • egzaminatorzy maturalni
  • specjaliści w swoich dziedzinach
  • doświadczeni pedagodzy i metodycy.

Wiemy o nich coś jeszcze: ich pasją jest dzielenie się wiedzą i rozbudzanie ciekawości świata.

Warunkiem sukcesu w edukacji jest partnerstwo Uczeń-Nauczyciel, dlatego:

  • dysponujemy największą bazą Nauczycieli, spośród których Uczeń wybiera najlepiej odpowiadającego Jego potrzebom
  • z każdym korepetytorem przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne, podczas których weryfikujemy ich doświadczenie w udzielaniu korepetycji i kwalifikacje do prowadzenia takich zajęć
  • przeprowadzamy badania satysfakcji kursantów, na bieżąco poddając ocenie pracę naszych Nauczycieli i przeprowadzanych przez nich zajęć

Zadowoleni uczniowie

Od początku działalności Academi, czyli od lutego 2009 roku z naszych usług skorzystało już ponad 700 uczniów ze wszystkich typów szkół, głównie korzystając z pomocy nauczycieli Academi przy przygotowaniu do matury, nadrobieniu zaległości i pomocy przed sprawdzianami i klasówkami.

Na bieżąco badamy satysfakcję naszych uczniów i klientów z przeprowadzonych zajęć. Opinie te pomagają nam w doborze kadry nauczycielskiej oraz dostosowaniu naszych usług do potrzeb uczniów.

Lekcje zapoznawcze

Pierwsza lekcja z nauczycielem Academi jest lekcją zapoznawczą. Służy ona poznaniu nauczyciela przez ucznia oraz ucznia przez nauczyciela. Są to standardowe zajęcia lekcyjne, podczas których uczeń może poznać metody nauczania nauczyciela i zdecydować czy będzie chciał kontynuować z nim lekcje. Nauczyciele po lekcji zapoznawczej przeprowadzają rozmowę z uczniami i opiekunami na temat wiedzy ucznia oraz rekomendują częstotliwość i długość korepetycji biorąc pod uwagę cel nauki.

Cena lekcji zapoznawczych jest taka sama jak w przypadku innych korepetycji zawartych w cenniku Academi.